ÖVRIGT / Leksaker / Gunghäst 11097134
nr 1109 7134
Gunghäst
Tidigt 1900-tal, trä, längd: 125 (medar)
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 22 maj 2017
kl 19:44:58
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
Gunghäst
Kondition: slitage
nr 1109 7134
Gunghäst
Kondition: slitage
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 2.000 kr |
måndag 22 maj 2017 |